Już 9 kwietnia 2024 zapraszamy Was na konferencję, w trakcie której porozmawiamy o kompleksowych działaniach realizowanych w duchu zero waste i less waste.

Już 9 kwietnia konferencja WłączaMY Zero Waste!

Wspólnie poruszymy zagadnienia aktywności społecznej i obywatelskiej młodzieży oraz wymienimy pomysły na to jak organizować kampanie społeczne oraz kiermasze zgodnie z ideą zero waste. W panelu dyskusyjnym podejmiemy temat działalności Szkolnych Klubów Młodego Obywatela. Konferencję zwieńczy pokazowa debata w tematyce zero waste, w której wezmą udział uczniowie i uczennice wielkopolskich szkół. W trakcie wydarzenia równolegle realizowana będzie część warsztatowa.

Do uczestnictwa zachęcamy w szczególności przedstawicieli społeczności szkolnych i uczniowskich oraz przedstawicieli instytucji publicznych.

  • Wtorek 09.04.2024
  • 09:00 - 14:30
  • Przemysłowa 3, POZNAŃ (siedziba firmy Franklin Templeton)

Chcesz wziąć udział w konferencji? Zapisz się poprzez formularz: https://forms.gle/KdPuiFotqNLcvaPG9otwiera się w nowej karcie

PROGRAM KONFERENCJI

Projekt realizujemy w ramach projektu "WłączaMY Zero Waste" w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Metropolia Poznań , Stowarzyszeniem Ekologi brez meja ze Słowenii oraz organizacją Norsensus Mediaforum z Norwegii.

Partner organizacyjny konferencji: Franklin Templeton Investments

Plakat konferencji Włączamy Zero Waste. Na plakacie młoda dziewczyna z papierową kulą ziemską na proteście klimatycznym. Na biało- zielonej planszy poniżej napis Włączamy Zero Waste. Program konferencji. 9 kwietnia 2024, 9:00 - 14:30. adres: Przemysłowa 3, Poznań


Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

logo Włączamy Zero Waste    logo Fundusze EOG i Fundusze Norweskie    logo CREO     logo Metropolia Poznań   logo Ekologi brez Meja      logo NorSensus mediaforumlogo Franklin Templeton Investments