Prezentujemy wyniki oceny formalnej w Konkursie skierowanym do nauczycieli! Teraz czas na ocenę merytoryczną!

Do oceny formalnej skierowanych zostało 13 wniosków. Pełne zestawienie złożonych ofert wraz z przyznaną oceną formalną: 

OCENA FORMALNA WNIOSKÓW

Plakat Wolontariat z Klasą! Konkurs dla nauczycieli zdobądź 1000 złotych na rozwój wolontariatu szkolnego! W tle tablica szkolna, na której są przybory szkolne, budzik i jabłko.

Wnioski z pozytywną oceną formalną zostały skierowane do oceny merytorycznej. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z regulaminem konkursu Wnioskodawcom przysługuję możliwość jednokrotnej poprawy/uzupełnienia Wniosku lub złożenia wyjaśnień w terminie 2 dni od dnia wysłania w tym zakresie informacji droga mailową na wskazany we Wniosku adres. Brak poprawy, uzupełnienia lub wyjaśnień do Wniosku we wskazanym terminie oznacza, że Wniosek nie spełnia kryteriów formalnych i nie podlega dalszej ocenie. Wnioskodawca zostanie o tym fakcie poinformowany również drogą mailową.  Wnioski, które pozytywnie przejdą ponowną weryfikację formalną ocenę zostaną skierowane do oceny merytorycznej. Aby pomóc Państwu w poprawie/uzupełnieniach/wyjaśnieniach będą się z Państwem kontaktowali przedstawiciele CREO. Przypominamy, że wyniki oceny merytorycznej zostaną ogłoszone w dniu 22 września 2022 r.

Zespół CREO                        

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Przez cały okres trwania projektu nasi konsultanci będą do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z naszym punktem konsultacyjno-informacyjnym od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16:

– online pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
– telefonicznie: 503 912 757
– stacjonarnie w biurze CREO: ul. Kochanowskiego 8A/2 Poznań (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym).
 

Zachęcamy do śledzenia naszych social mediów oraz aktualności na stronie internetowej, gdzie przez cały okres trwania projektu będziemy informować Was o realizowanych działaniach.

Projekt WOLONTARIAT Z KLASĄ sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.

#poznańwspiera #pomocnipoznań #pozarządowypoznań #wolontariatdopoznania #creo

logo CREOlogo Pomocni Poznań. Wolontariat poznański