Sierpień już prawie za nami, więc czas na podsumowanie warsztatów z tego miesiąca!

Warsztaty z dostępności

W tym miesiącu mieliśmy okazję dowiedzieć się czym jest dostępność, jakie są jej rodzaje oraz na co warto zwrócić uwagę, aby tworzyć przestrzenie przyjazne różnym grupom społecznym. W ten temat wprowadziła nas Joanna Bauerfeind. Na warsztatach nie zabrakło również praktyki! Uczestnicy mogli sprawdzić swoje siły tworząc tekst łatwy do czytania i rozumienia, czy zamienić się w detektywów dostępności architektonicznej poszukując zarówno barier, jak i dostępnych rozwiązań. 

 Grupa osób siedząca przy stole i dyskutująca na temat dostępności.  

Warsztaty z Social Mediów

Z kolei 23 sierpnia odbyły się warsztaty z Piotrem Kotlarkiem, dotyczące Social Mediów i ich wykorzystaniu w NGO. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się o mocnych i słabych stronach poszczególnych mediów, a także samemu podzielić się swoimi doświadczeniami z prowadzenia fanpage’u. 

Grupa osób siedząca przy stole i dyskutująca na temat social mediów.   Grupa osób siedząca przy stole i dyskutująca na temat social mediów.

Dziękujemy prelegentom i uczestnikom za fantastyczne warsztaty i nie możemy doczekać się kolejnych!

👉Chcesz wziąć udział w kolejnych warsztatach?
👉 Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/QXLc2AYkW9Uc8JdbA
Potrzebujesz więcej informacji?
📧Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
📞690 251 119
Warsztaty są bezpłatne. Obowiązują zapisy.
Sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania

 logo CREO           logo pomocni Poznań. Wolontariat poznańskilogo urzędu miasta Poznania